website page counter
Nebudu nenávidět - Izzeldin Abuelaish

Nebudu nenávidět

By Izzeldin Abuelaish

  • Release Date: 2015-05-22
  • Genre: Fiction & Literature
Click the button below to download the pdf file
DOWNLOAD NOW
Secure Verified

Description

Best Kindle eBooks Collection of Nebudu nenávidět a create by Izzeldin Abuelaish can use downloaded with free registration. And to unsubscribe register, please contact by phone is vakyabooks.com Client that has been provided in the registration. Many of the benefits you get, because in addition to this Nebudu nenávidět and other Bestseller eBook in the years, you can also downloading thousands of Kindle eBook, movies, MP3 and other best digital files.

Působivé svědectví o boji za odpuštění a smíření. Palestinský lékař a mírový aktivista Izzeldin Abuelaish vzpomíná na své dcery, které zahynuly při bombovém útoku v Pásmu Gazy v roce 2009, a přitom vypráví příběh svého života, své rodiny i národa.Izzeldin Abuelaish prosazuje mírové řešení vztahů mezi Palestinou a Izraelem, prosté násilí a zaslepenosti. Sám jde příkladem a léčí jak palestinské, tak izraelské neplodné ženy. Z jeho vyprávění si lze udělat představu o dějinách izraelsko-palestinské oblasti po roce 1948, kdy vznikl samostatný izraelský stát a tisíce Palestinců byly nuceny odejít do stísněného uprchlického tábora v Pásmu Gazy. Jedná se o pohled nanejvýš lidského a vzdělaného Palestince z druhé (a málo prozkoumané) strany barikády.Text doprovázejí fotografie Abuelaishových rodinných příslušníků a citace z dokumentů a dopisů.  Izzeldin Abuelaish (nar. 1955) je palestinský lékař, který vyrostl v uprchlickém táboře Džabálijá v Pásmu Gazy. Než byly zabity jeho tři dcery, pracoval jako výzkumník Gertnerova institutu v Nemocnici Chaima Šeby v Tel Avivu. Nyní žije se svou rodinou v Torontu, kde působí na Torontské univerzitě. Kniha Nebudu nenávidět se stala mezinárodním bestsellerem, práva byla prodána do sedmnácti zemí. Izzeldin Abuelaish objíždí se svým mírovým poselstvím celý svět a za prosazování smíru prostřednictvím nenásilí byl tři roky po sobě nominován na Nobelovu cenu míru.

Thank you for your read this Nebudu nenávidět in the vakyabooks.com, may be useful for you and we will update it about the latest Kindle eBook and you can download it for free in 30 days trial.