Liv Michaels jest n" />

Liv Michaels jest n"/>
MMA Fighter: Szansa - Vi Keeland

MMA Fighter: Szansa

By Vi Keeland

  • Release Date: 2017-06-22
  • Genre: Erotica
Click the button below to download the pdf file
DOWNLOAD NOW
Secure Verified

Description

Best Kindle eBooks Collection of MMA Fighter: Szansa a create by Vi Keeland can use downloaded with free registration. And to unsubscribe register, please contact by phone is vakyabooks.com Client that has been provided in the registration. Many of the benefits you get, because in addition to this MMA Fighter: Szansa and other Bestseller eBook in the years, you can also downloading thousands of Kindle eBook, movies, MP3 and other best digital files.

DRUGA CZĘŚĆ BESTSELLEROWEJ SERII "MMA Fighter" VI KEELAND

Liv Michaels jest na najlepszej drodze do osiągnięcia sukcesu. Ta młoda, bystra i zdeterminowana kobieta ma zacząć pracę, o której od dawna marzyła. Czas pozornie wyleczył jej wszystkie rany - nawet złamane serce.

Vince Stone jest fantazją niejednej kobiety. Seksowny i władczy zawodnik MMA skupia się całkowicie na karierze. Ciężkie doświadczenia z dzieciństwa nauczyły go, że emocje to słabość, a miłość pociąga człowieka na dno. Uwielbia kobiety, traktuje je jak królowe, ale tylko przez jedną noc.

Vince i Liv znają się z przeszłości, co nie skończyło się dla nich najlepiej. Kiedy ich drogi przecinają się ponownie, znowu zaczyna działać między nimi chemia. Nieufność i zaskoczenie mieszają się z niepohamowanym pożądaniem. Ciężko jednak zapomnieć o starych ranach, skoro blizny są jeszcze widoczne.

PIORUNUJĄCA OPOWIEŚĆ, W KTÓREJ KRÓLUJĄ SKRAJNE EMOCJE I ZWIERZĘCE INSTYNKTY

___

Vi Keeland - urodziła się w Nowym Jorku. Z zawodu jest adwokatką. Po pracy oddaje się pasji do pisania. Spod jej pióra wychodzą bestsellerowe powieści znane na całym świecie. Mieszka wraz z trójką dzieci, które są jej oczkiem w głowie.

Thank you for your read this MMA Fighter: Szansa in the vakyabooks.com, may be useful for you and we will update it about the latest Kindle eBook and you can download it for free in 30 days trial.